Ünlü Milyoner: Bu Altcoin Yatırım Yapmaya Değer!

telegram

Shark Tank’ın sunucularından Mr. Wonderful olarak da tanınan Kevin O’Leary, verdiği bir röportajda kriptonun Microsoft, Google ve Amazon gibi teknoloji devlerinin hisselerine ne kadar benzediğini belirterek, teknoloji şirketlerini seven risk sermayedarlarının benzer kriterlere göre Bitcoin (BTC) ve lider altcoin Ethereum’a (ETH) kolayca yatırım yapabileceğini paylaştı.

kripto para robotu

Mr. Wonderful’un altcoin yatırım tercihi hangisi?

Kevin O’Leary, teknik hisse senetlerinin tarihsel olarak dalgalı olduğunu ve birçoğunun, kazançlarına göre değil, büyüme ölçütlerine göre işlem gördüğünü söylüyor. Teknoloji sektörü büyümeye devam edecek, diye ısrar ediyor. Çünkü bu ağır topların iş modelleri değişmemesine rağmen hiçbirimiz Zoom, Microsoft veya Google’ı daha az kullanmayacağız.

Mr. Wonderful, Amazon hissesine atıfta bulunarak, sahip olduğu 17 yıl boyunca her yıl %40-50’ye varan düzeltmeler gösterdiğini belirtiyor. Bu nedenle, buradaki kaçınılmaz piyasa volatilitesini, yatırımını dağıtmak ve temel olarak düşüşü satın almak için bir fırsat olarak kullanıyor.

Altcoin

Yeni yılda en iyi yatırım fırsatı olarak neyi gördüğüne ilişkin bir soruyu Kevin O’Leary, son 24 ayda tokenler ve NFT’ler dahil olmak üzere kripto ve Blockchain sektörünü yakından izlediğini söylüyor. Ünlü milyonere göre, yatırımcılar temelde yazılıma yatırım yaptıkları için yukarıda bahsedilen şirketlere para yatırıyorlar. Mr. Wonderful, şu açıklamayı yapıyor:

Bitcoin, Ethereum, Polygon ve bir bütün olarak Blockchain de yazılım türleridir. Özellikle lider altcoin Ethereum, küresel olarak kullanılan ödeme sistemlerinde hizmet sağlayan bir yazılım türü. Bu, benim yatırım tercihim.

kripto para