UFC Şampiyonu, Alacağı 3 Meme Coin’in İsimini Duyurdu!

telegram

Eski UFC şampiyonu Chuck Liddell, en güçlü kripto topluluğunu bulmak için yapılan bir Twitter anketinin sonuçlarına dayanarak meme coin projesi Shiba Inu’ya yatırım yapacağını belirtti. UFC süperstarının Shiba Inu’ya ne kadar yatırım yapacağı basında bilinmiyor.

kripto para robotu

Anketimde bu 3 kripto para için oy veren herkese teşekkür ederim. Herkesin isteği doğrultusunda belirli bir miktar kripto almaya ve ankette aldıkları oy yüzdelerini 3 token arasında çeşitlendirmeye karar verdim.

Şampiyonun alacağı meme coin projeleri

Twitter anketinde kullanıcılardan Binance Smart Chain’deki bir başka popüler meme coin projesi olan Shiba Inu, Dogecoin ve Safemoon arasında seçim yapmaları istendi. Shiba Inu, %30,6’lık bir anket sonucuyla köpek temalı token’ler arasında kazanırken, Safemoon %43,8 ile listenin zirvesinde yer aldı.

Chuck Liddell, birçok Dogecoin videosu izlediğinden bahisle Kasım ayı başlarında kripto piyasasına adım attı. Dogecoin’i kaybettiğini hisseden UFC süperstarı, Shiba Inu topluluğu hakkında sorular sormaya başladı. Son iki aydır Chuck Liddell, Twitter’da Non Fungible Token (NFT)’lerini sergiliyor.

kripto para