Tahminleriyle Efsaneleşen Analist: Bu Altcoin’e Bakın! Bitcoin’den Güçlü

telegram

Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, 2021’de büyük bir büyüme yaşamasının ardından öncü altcoin Ethereum için yeni fiyat hedefleri çiziyor. Analist, Ethereum’un yalnızca Bitcoin’e karşı iyi bir performans sergilemediğini, aynı zamanda bir sonraki büyük kripto döngüsünün odağı haline gelebileceğini söyledi.

kripto para robotu

Öncü altcoin dikkat çekiyor

Kripto stratejisti, Ethereum’un piyasa değerinin Bitcoin’inkini geçebileceğini düşünüyor ve öncü altcoinin ekosistemindeki büyümeye şöyle dikkat çekiyor:

Ethereum, merkezi olmayan uygulamalarda kullanılıyor. Yatırımcılar varlıklarını takas etmek için Ethereum kullanıyorlar. Biz de Uniswap ve SushiSwap ile kullanıyoruz. Ethereum ekosisteminin fiili olarak benimsenmesi nispeten hızlı büyüyor. Ayrıca NFT’lerinizi basmak istiyorsanız Ethereum kullandığınızı biliyoruz.

Analist, ETH’nin Kasım ayına kadar uzanan son piyasa düzeltmesi sırasında Bitcoin’den daha dayanıklı olduğunu söylüyor. 2022 fiyat tahminleri ile ilgili olarak analist, Ethereum’un Bitcoin’in 2017’deki hareketini yansıtan patlayıcı büyümenin zirvesinde olabileceğini düşünüyor. ETH‘nin 20.000 doları bile aşabileceğini söylüyor. Ünlü analist, “…kendimize Ethereum’un zirveye çıkabileceği sayıları hedeflemeye başlayabiliriz; bu, aslında, 12.600 dolar, 17.300 dolar ve hatta potansiyel olarak 22.000 dolar civarındaki rakamlar…” ifadesini kullanıyor.

kripto para