SoFi CEO’su Açıkladı: Bu Altcoin’lerden Satın Aldık!

telegram

Finans şirketi SoFi Technologies’in CEO’su Anthony Noto, ailesinin altcoin yatırımı yaptığını paylaşmadan önce kripto piyasasının neden tehlikeli olduğunu tartıştı. Ayrıca, Blockchain teknolojisinin faydalarını görmezden gelen işletmelerin “geride kalma” riskinin olduğu konusunda da uyardı

kripto para robotu

Bitcoin, Ethereum ve daha belirsiz ve benzersiz diğer kripto para birimlerine sahibiz, ancak portföyümüzün çok küçük bir yüzdesini oluşturuyorlar.

Ünlü CEO: Bitcoin ve Ethereum Nisan'dan Önce Bu Seviyelerde!

Yukarıdaki açıklama, CNBC’den Andrew Ross Sorkin’in Los Angeles’taki SoFi Stadyumu’nun dışındaki CEO’ya Coinbase ve FTX gibi önde gelen kripto borsalarının reklamlara milyonlarca dolar harcaması nedeniyle “Crypto Bowl” olarak adlandırılan büyük oyun hakkında ne düşündüğünü sorgulamasının ardından geldi. Noto, röportajın ilerleyen kısımlarında kripto piyasasının yüksek volatilitesini kabul ettiği, kendi platformunun ayrıcalıklarına değindi:

SoFi’de kripto para satın aldığınızda, bunun önemli bir volatiliteye sahip test edilmemiş bir emtia olduğu konusunda sizi her zaman uyarıyoruz… Gerçek bu. Ancak, harika bir teknolojik platform. Yüksek riskli bir şeye para yatırmak için bir şans.

Şirketler Blokchain teknolojisini göz önünde bulundurmalı

CEO’ya göre, Blockchain teknolojisinin gelişmelerini hemen benimsemeyen şirketler rekabet avantajlarını kaybetme riskiyle karşı karşıya. CNBC’ye verdiği demeçte Noto şunlardan bahsediyor:

Yenilik yapmazsanız ve kripto para birimlerini teknolojik bir platform olarak kullanmazsanız geride kalırsınız. Şirketinizin boyutu küçülebilir. Sonuç olarak daha az rekabetçi olacaksınız. Daha az yenilik ve daha kötü bir müşteri değeri önerisi olacak.

Bu Altcoin İçin Dev Fon: Fiyat Haberle Pik Yaptı!
kripto para