NFT Token İncelemesi: İşte Piyasadaki Önemli Gelişmeler!

telegram

NFT’ler markalar, müzik, eğlence ve diğer sektörlerle sıçrama yapmaya devam ediyor. Ancak NFT piyasasını saran heyecan geçen aya göre biraz soğudu. Çoğu piyasada olduğu gibi daha tedirgin durgun dönemler görüyoruz. Bunun benzerlerini geçen yılda görmememize rağmen hala NFT token piyasasında çok fazla aktivite ve etkinlikler var. Bu yazıda, NFT’lerle ilgili en büyük gelişmeleri listeliyoruz.

kripto para robotu

Haftalık NFT token incelemesi

Hip-hop sanatçısı Snoop Dogg, son yıllarda ateşli bir NFT ve kripto destekçisi haline geldi ve Snoop’un Death Row Records’u satın almasıyla, şimdi etiketi “metaverse odaklı” bir araç olarak kullanmak istiyor. Bu hafta Snoop şunları söyledi:

Death Row bir NFT katmanı olacak. Sanatçıları metaverse veya başka bir müzik zinciri aracılığıyla dışarı çıkaracağız. Binbaşı olmak için ilk bağımsız olduğumuzda endüstriyi kırdığımız gibi, metaverse’deki ilk ana dal olmak istiyorum. Yani Death Row NFT ülkesinde olacak.

Birçok insan NFT’leri düşündüğünde New York Menkul Kıymetler Borsası muhtemelen akla gelmez. Dünyanın en büyük piyasasını işleten NYSE, geçmişte NFT’lerle uğraştı ve bu haftaki raporlara göre şimdi ikiye katlanıyor. NYSE, borsanın tam ölçekli bir NFT platformu inşa edebileceğine işaret eden yeni patentler aldı. Ayrıntılar sınırlıdır, ancak hareket, görünüşe göre, borsanın altı büyük halka açık listeyi anmak için yayınladığı geçen yılki NFT serisinin bir uzantısı.

kripto para