NFT Piyasası İncelemesi: İşte Sıcak Gelişmeler!

telegram

Salesforce, NFT token’leri için bir cloud istasyonu geliştiriyor mu?

Çevrimiçi bir Salesforce etkinliğine atıfta bulunan birden fazla rapora göre, cloud tabanlı şirket Salesforce bir NFT pazarı hazırlıyor. İddiaya göre, şirketin OpenSea’ye katılıp katılmayacağı veya bir rakip olarak algılanma riskiyle ilgili bir iç tartışma var.

kripto para robotu

İtalyan otomobil üreticisi Alfa Romeo bu hafta manşetlere çıktı ve yeni Tonale SUV’nin aracı ‘onaylamak’ için NFT’lerle donatılacağını ve bir aracın doğru şekilde servis edildiğini doğrulamak için kullanılabileceğini duyurdu. Ferrari ve Lamborghini gibi diğer birçok lüks araç şirketi, profesyonel yarış entegrasyonuna veya NFT’lerle temel IP entegrasyonuna odaklanıyor. Dolayısıyla bu gelişme, NFT’ler ve otomobil üreticileri için canlandırıcı yeni bir bağlantı.

ABD NFT’lere yatırım yapabilir mi?

Tennessee eyalet üyesi Jason Powell tarafından sunulan bir yasa tasarısı olan House Measure 2644, bir ilçenin, belediyenin veya eyaletin kripto, Blockchain teknolojileri ve NFT’lere yatırım yapmasına izin verebilir. Powell ayrıca, devletin “kripto para birimleri ve Blockchain için en ileri görüşlü ve iş yanlısı devlet haline gelmesine ve kripto para birimi ve Blockchain için iyi bir ekonomik iklim geliştirmesine” yardımcı olacak bir araştırma grubu kurmak için bir yasa tasarısı önerdi.

Bu Altcoin'den Dünyada Bir İlk: NFT Hamlesi Geldi!

NFT projelerinde rug pull operasyonları görülüyor

Rugpull’lar sıklıkla yeni ICO’larla bağlantılı ve hala yaygınlar. Öte yandan dolandırıcılar, dijital koleksiyon girişimleriyle giderek daha fazla bağlantılı hale geliyor, ancak yalnızca projeden çıkmak, geliştiricilere ve/veya tasarımcılara ödeme yapmakta başarısız oluyor. NFT sektöründen en güncel gelişme, sahte içerik oluşturucuları açıklayan 60 sayfalık bir white paper’ın ardından NFT topluluğundan önemli tepkilere yol açan yeni bir NFT girişimi olan ‘Squiggles’.

kripto para