Milyarder: Bitcoin Düşecek! Altın ise Bu Seviyeleri Kıracak

telegram

“Altın sıçrayacak, Bitcoin (BTC)’nin ölü kedi sıçraması yakında sona erecek”

İlk önce belirmek gerekiyor ki bu tür açıklamalar, SchiffGold kurucusunun ‘Bitcoin’in sonu yakın’ tahminlerinin ilki değil. “Altın kurdu” olarak da tanınan milyarder yatırımcı, tweetinde ham petrol fiyatının 106 dolar seviyesine yükseldiğini hatırlatıyor ve bundan sonra 140 dolara çıkmasını beklediğini söylüyor. Peter Schiff’e göre altın, yükselen bir sonraki varlık olacak.

kripto para robotu

Altın kurdu, sarı metalin mevcut 1.924 dolar fiyat seviyesinden 1.950 dolara yükseleceğini ve 2.000 doları geçer geçmez de tüm zamanların en yüksek seviyesinin ufukta olduğunu belirtiyor. Daha sonra Peter Schiff, borsadaki ölü kedi sıçramasının ve Bitcoin (BTC)’deki yükselişin sona ereceğini tahmin ediyor:

Petrol fiyatı 106 doları aştığı için çıkış yaptı. 140 dolara kadar açık bir şekilde seyrediyor. Altın muhtemelen sırada. Fiyat 1.950 doları aştığında, tüm zamanların yeni bir rekorunu kırmak için 2.000 doları aşacağını düşünüyorum. Ayrıca para kaybeden hisse senetlerindeki ölü kedi sıçraması gibi görünüyor ve Bitcoin bitti!

Balinalar 11,78 milyon BTC biriktirdi

Dijital altın, 38.000 dolardan 40.200 dolar çizgisinin üzerine çıktığı ve ardından daha da yükseldiği 28 Şubat’tan bu yana yükselişte. Bugün, 45.000 dolar seviyesinin üzerinde yerel bir zirveye ulaştı. Şu anda BTC, 15 Şubat’ta en son görülen fiyat seviyesinde. Bununla birlikte, Bitcoin, 68.789 dolarlık tarihi bir fiyat zirvesine ulaştığı 10 Kasım’dan bu yana düşüyor. BTC şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana %40 düştü.

Bitcoin
kripto para