Ethereum Towers Adım Adım İlerliyor!

telegram

1 topluluk, 2 kule, 202 kat ve 4.388 apartman dairesinden oluşan NFT tabanlı bir Metaverse gayrimenkul projesi olan Ethereum Towers planlarını bir bir gerçekleştirmeye ve ekosistemde adını duyurmaya devam ediyor. Ethereum Towers’ın topluluğu günden güne güçlenirken, proje adına atılan önemli adımlara bir bakalım…

kripto para robotu

Lüks Daireler Satılıyor

Ethereum Towers, Ligthpaper’ını yayınladıktan Opensea üzerindeki 2. el satışlarında artış yaşanıyor. Proje Twitter hesabından yaptığı bir açıklama ile erken yatırımcılar için bir açık arttırma başlattı. OpenSea üzerinden gerçekleşen açık artırmada, lüks bir dairenin satışı 3.5164 ETH fiyatla gerçekleşti. Lüks daireler, standart dairelerden 2,5 kat daha büyükler ve 1 ile 99. katlar arasında bulunuyorlar.

Açık arttırma ile lüks daire sahibi olan kişi yine Ethereum Towers topluluğunu destekleyen başka bir NFT projesinden ücretsiz bir NFT ve penthouse daire çekilişi hakkı gibi çeşitli avantajlara sahip oldu. Geçtiğimiz hafta boyunca buna benzer avantajlara sahip bir çok lüks daire açık artırma ile satıldı.

kripto para