Ethereum Google aramaları rekor kırıyor! ETH yatırımcılar panik halinde

telegram

Kripto piyasası şu anda bir darbe yaşıyor ve Ethereum bu durumdan en çok etkilenenler arasında bulunuyor. Kripto varlığı, 7 günde %15’e yakın bir kayıpla 24 saatlik bir süre içinde %5 oranında düştü. Bu düşüş, fiyatı yaklaşık 3.100 dolar seviyelerine kadar indirdi.

kripto para robotu

Bununla birlikte, daha da ilginç olan, insanların arama motorlarında ETH hakkında bilgi toplamaya olan ilgisindeki belirgin artış. Elde edilen bilgilere göre, Google’da “Ethereum sat” aramaları son 24 saatte neredeyse 10 kat arttı. Bu aramalardaki artış, kripto piyasasının Çin ve Hindistan’da yaklaşan yeni kripto düzenlemeleri konusunda endişeli olduğu bir zamanda meydana geliyor. Tesla ve Mozilla’nın son zamanlardaki kripto karşıtı duruşu, tüm pazarda hissedilen gelgitlere de katkıda bulundu.

Ayrıca, bu, Ethereum topluluğu, EIP-1559 teklifinin yaklaşmakta olan uygulamasını ve 2022 için planlanan ETH 2.0’a planlı yükseltmeyi beklerken geldi. “Ethereum sat” aramalarındaki artış, birçok insanın, fiyatların daha fazla düşmesi korkusuyla ETH varlıklarını tasfiye etmek istediğini gösteriyor.

kripto para