Dev Şirket, Bu Altcoin’le El Sıkıştı: Coin’den de Aldı!

telegram

Deutsche Telekom’un bir yan kuruluşu olan T-Systems MMS, Polkadot ağının güvenlik ve bakımı için el sıkıştı. Aynı zamanda T-Systems, Alman telekom devi ile merkezi olmayan Blockchain arasındaki ortaklığın bir parçası olarak Polkadot’un yerel tokeni olan DOT satın aldı. Bu gelişmeler olurken analistler, birinci ve ikinci destek testlerini bekleyen altcoin fiyatında bir yükseliş kırılması öngörüyorlar.

kripto para robotu

Anlaşmayı kapan altcoin fiyatı toparlanmaya hazır mı ?

Deutsche Telekom’un uluslararası hizmet sağlayıcısı T-Systems, Polkadot ile ortaklığını duyurdu. Polkadot ağı, merkezi olmayan Blockchain’ler arasında birlikte çalışabilirliği destekliyor. Parity projesi tarafından geliştirilen Polkadot ağı, T-Systems MultiMedia Solutions (MMS) ile ortaklığa girdi. Alman telekom devi Deutsche Telekom bu nedenle Polkadot token’lerini satın aldı.

Duyuruda, telekom devi tarafından satın alınan Polkadot token’lerinin miktarı açıklanmıyor. T-Systems MMS artık bağımsız Blockchain’ler arasında güvenli mesaj alışverişini destekleyen bir Polkadot doğrulayıcısı oldu. Telekom devi, bağımsızlığı ve ademi merkeziyetçiliği destekliyor; bu nedenle, Blockchain ağında esnek kalıyor. Konuya ilişkin olarak T-Systems Blockchain Çözümleri Merkezi Başkanı Dr. Andreas Dittrich şunları söyledi:

Polkadot, farklı özelliklere sahip çeşitli Blockchain’lerin paylaşılan güvenlik altında cross-chain iletişim gerçekleştirmesine izin veren heterojen, multi-chain bir ağdır. Birleşik bir dünyanın bu gelecek vizyonuna tamamen inanıyoruz.

kripto para