Bu Metaverse Coin Önemli Bir Hamle Yaptı: Dünyada Bir İlk!

telegram

Decentraland, birçok lüks markanın yer aldığı Moda Haftası’na ev sahipliği yapıyor

Decentraland, 24-27 Mart 2022’de gerçekleşmesi planlanan Metaverse Moda Haftası’nın duyurusunu yaptı. Bildiriye göre, Dolce and Gabbana, Selfridges, Tommy Hilfiger, Jacob and Co ve daha fazlası gibi sayısız önemli moda markası dört günlük metaverse tasarım etkinliğine katılacak. Decentraland, Ünlü Tasarımcılar ve Lüks Moda Evleri İçeren 4 Günlük Moda Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak Mart ayının sonuna doğru, blockchain tabanlı metaverse Decentraland, bilgisayarlı podyumlardan oluşan en iyi seçim programıyla bir tasarım haftası geçirecek.

kripto para robotu
Dev Platform, MANA ve 3 Altcoin'i Listeliyor!

 

Moda çılgınlığı, diğerlerinin yanı sıra Vogue Arabia, Elie Saab, Guo Pei, Etro’nun görünümlerini vurgulayacak. Decentraland, sanal dünyanın Metaverse Moda Haftası’nın gelişmiş giyilebilir ürünleri öne çıkaracağını, sanal defile gösterileri sunacağını ve tüm şovlara ev sahipliği yapacağını açıkladı. Decentraland’ın Metaverse Moda Haftası, dünya çapında stil endüstrisindeki bazı önemli isimleri içerecek.

Decentraland’a göre, dört günlük tarzdaki gösteride Vogue Arabia, Elie Saab, Guo Pei, Etro, Jacob and Co, Dolce and Gabbana, Selfridges, Tommy Hilfiger, Ferocious, Dundas, Cavalli, Paco Rabanne, Hogan, Muller, Garrett Leight, Cavalli ve The Fabricant performanslarını tamamlayacak. Moda haftası üyeleri aslında Decentraland’ın Extravagance Fashion District adlı bölgesinde bir araya gelmek isteyecekler. Dört günlük etkinlik, Decentraland grubuna göre UNXD ve Vogue Arabia tarafından tanıtılacak.

Bu Altcoin, 13 Balinanın Elinde
kripto para