Bu altcoin yatırımcıların yüzünü güldürmeyi başardı! Yükseliş devam edecek mi?

telegram

Kripto para piyasasında geçtiğimiz bir hafta boyunca Bitcoin’in büyük oranlarda değer kaybetmesiyle altcoin’lerde de çöküşler yaşanmıştı. Yatırımcılar artık olumlu haberler beklerken Terra yüzleri bir nebze de olsa güldürmeyi başardı.

kripto para robotu

Yatırımcıların yakından takip ettiği altcoin’lerden bir tanesi olsan Terra, bugün yapılan fiyat analizine göre yükseliş gösteriyor. LUNA için mevcut destek noktası 67.5 dolar olarak belirlendi. Yüksek ihtimalle boğalar piyasanın hakimiyetini yeniden ele geçirmeye hazırlanıyorlar.

Terra fiyat analizine göre altcoin, dün 67.5 dolar seviyesine düştü. Bu yaşanan geri çekilmeyi bir konsolidasyonun izlemesi beklendiğinden LUNA bugün yükseliş gösteriyor. Muhtemelen, önceki destek seviyelerinin önümüzdeki günlerde direnç olarak yeniden test edildiğini göreceğiz.

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde yükseliş momentumu dönüşü gördü. Piyasa lideri olan Bitcoin yüzde 1.03 oranında değer kazandı. En gözde altcoin olan Ethereum ise yüzde 1,1 oranında bir artış ile BTC’yi takip etti. Bu yazının odak coin’i olan Solana (SOL) da yüzde 5,5’in üzerinde bir kazançla en iyi performans sergileyenler

Son 24 saatte Terra fiyat hareketi: Terra 67,5 doların üzerinde konsolide oluyor

LUNA, son 24 saat içerisinde 68.57 dolar ile 72.99 dolar aralığında işlem gördü. Bu da piyasada orta düzeyde bir volatilite olduğunu gösteriyor. İşlem hacmi yüzde 29,47 azalarak 2,12 milyar dolar oldu. Toplam piyasa değeri ise 25 milyar dolar civarında işlem görüyor. Kripto para birimi piyasada genel sıralamada da 9. sırada yer alıyor.

LUNA 4 saatlik grafik: LUNA için trend tersine mi dönüyor?

4 saatlik grafikte, Terra fiyat hareketinin son saatlerde güçlü bir temel oluşturduğu görülebilir. Bu da muhtemelen boğaların önceki kayıpların bir kısmını geri kazanmaya çalışacağının bir göstergesi.

kripto para