2 Ünlü Yatırımcı, Aldıkları Altcoin’leri ve NFT’leri Açıkladı!

telegram

30 yaşındaki eski bir sanat tarihçisi ve yan iş olarak yatırım yapan 25 yaşındaki bir kişi, kripto dünyasına nasıl girdiklerini ve bahis yaptıkları altcoin projelerini, NFT‘leri ve kripto oyunlarını paylaşıyor. 25 yaşındaki Asa Hutchinson ve 30 yaşındaki Blake Finucane, risk sermayesi için alışılmadık yollardan geçtiler. Portföylerindeki en iyi altcoin projeleri, tokenler, NFT ve blockchain oyun seçimlerini vurguluyorlar.

kripto para robotu
Analist, 5 Altcoin İçin Kritik Tahminler Yaptı!

2 yatırımcıdan altcoin tavsiyeleri

Dışarıdakiler için risk sermayesi yatırımına girmek imkansız görünebilir. Ancak Asa Hutchinson ve Blake Finucane, kalıpları kırarak bu işi başardılar. Hutchinson ve Finucane, İngiltere dijital varlık firması Pluto Digital’e 2021’in başlarında katıldı. Firmanın girişim şubesini yaklaşık altı ay önce yönetmeye başladılar. Şimdiye kadar fon, yaklaşık 5 milyon dolar yatırım yaptı ve oynayarak kazanılan oyunlara, merkezi olmayan finansa ve NFT’lere odaklandı. Finucane, yatırım stratejisinin temel ilkelerinin, teknik becerilerinden geçmişlerine ve kripto alanındaki deneyimlerine kadar genel endüstri trendlerine ve başlangıç ​​ekibinin kalitesine dayandığını söyledi. Finucane, “Hızlı dönüşü aramıyoruz. Yatırımlarımızı her zaman uzun vadeli yatırımlar olarak görüyoruz” dedi.

Shiba Inu ve Bu 3 Altcoin'den Müjde

Henüz 25 yaşında olan Hutchinson, günlük işinin yanı sıra hesap ve ilişki yönetimi rollerinde kişisel olarak bir yan iş olarak yatırım yapıyordu. Pluto’ya 2021’in başlarında katıldığında, Pluto Digital’in kurucusu “Kaptan” Andy Frangos’un rehberliğinde yatırım yaklaşımını iyileştirmeye başladı. Hutchinson, “Kurucu bana bildiğim her şeyi öğretti… ve kişisel olarak yatırım yapmaktan şimdi bir fon büyütmeye geçtim” dedi. Finucane ise kariyeri hakkında şöyle diyor:

2018’de kripto sanatı üzerine şimdiye kadarki ilk akademik tezlerden birini yayınladım. Açıkçası, o zamanlar akademi tarafından o kadar iyi karşılanmadı, çünkü kimse kriptoyu gerçekten anlamadı. İnsanlar ‘Kripto ve sanat bir arada mı? Neler oluyor? Anlamıyorum’ dediler.

3 Analist: Bu Layer 1 Coinleri 2022 Sahnesinde Yükselebilir!

Ancak kripto para yükseldikçe Finucane’nin çalışmaları daha fazla ilgi gördü ve üniversitelerde ders vermeye ve akademisyenlerle işbirliği yapmaya davet edilmeye başladı. Makalesi, bir akademisyen ekibiyle işbirliği içinde, hem ArXiv’de hem de Leonardo’da “Kripto Sanatı: Merkezi Olmayan Bir Bakış” adıyla yayınlandı. “Kripto kışı” vurduğunda, Finucane yaklaşık iki yıl boyunca bir yatırım firmasına katıldı ve Pluto Digital’e katılmadan önce teknoloji yatırımının esasını öğrendi.

kripto para